ORSİAD’DAN OSTİM TSE’YE ZİYARET

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği (ORSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nedret YENER, Başkan Yardımcısı Bilal GÜNEŞ ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali IŞIK, OSTİM Türk Standartları Entitüsü (TSE) Muayene Gözetim Merkezi Başkanı Alper TÜREDİ ve Hizmet Yeri Belgelendirme Başkan Vekili Ali BENGİ’yi makamında ziyaret etti.

Yapılan görüşme ile ilgili düşüncelerini belirten TSE Muayene Gözetim Merkezi Başkanı TÜREDİ: ‘Sanayicimiz üretiyor, üretmeye de devam edecektir. Sizler gibi heyecan ile hareket edebilen Sivil Toplum Kuruluşları ve bizler de bu üretime hizmet etmeye devam edeceğiz. Sanayicimizin yararına olacak oluşumlarla birlikte hareket etmek kurumumuz için de onur vericidir’ dedi.

Türk Standartları Enstitüsünün ülkenin önemli oluşumlarından biri olduğunu vurgulayan ORSİAD Başkanı YENER: ‘Sanayici KOBİ’lerimizin isteği doğrultusunda, hatta onlarla beraber hareket etmeliyiz. Bizler Sanayicilerimizin yükünü hafifletmek için buralardayız. TSE bu görevini layığı ile yerine getirmektedir. Temennim ilerleyen dönemlerde TSE ile ORSİAD’ın oluşturduğu bir program dahilinde Sanayici KOBİ’lerimize daha çak fayda sağlamak’ diye görüşlerini aktardı.