ORSİAD'DAN ANKARA KALKINMA AJANSI'NA ZİYARET

OSTİM ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SANAYİCİ İŞADAMLARI VE YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ (ORSİAD) YÖNETİM KURULU, ANKARA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERİ ARİF ŞAYIK’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ…

Ostim OSB Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği (ORSİAD) Başkanı Nedret YENER, Yönetim Kurulu ile birlikte Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif ŞAYIK’ı makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette, önceki dönemlerde de Ankara Kalkınma Ajansı ve ORSİAD’ın işbirliği içerisinde yaptıkları programlardan üyelerinin çok faydalandığını söyleyen ORSİAD Başkanı Nedret YENER: ‘Bu dönemde de geçmiş dönemde yaptıklarımızın çok daha fazlasını yapma gayretindeyiz. Sanayicimiz üretmek istiyor, katma değer sağlamak istiyor. Özellikle son yaşanan 15 Temmuz darbe girişiminin ardından artık işine daha çok sarılan bir sanayici ile karşı karşıyayız. Bizler sanayici KOBİ’lerimizin önünü sizlerle açabilir, onları daha ileriye taşıyabiliriz. Ankara Kalkınma Ajansı bu konuda her zaman derneğimizin yanında, sanayici KOBİ’lerimize hizmet etmektedir. Bunun için ayrıca kendilerine teşekkür ediyor ve ileriye dönük çok daha iyi işler başaracağımızı temenni ediyoruz’ dedi.

ORSİAD’ın sanayinin içinden bir sivil toplum kuruluşu olması münasebeti ile çok daha yakından takip etme fırsatı bulduklarını dile getiren Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif ŞAYIK, ‘ORSİAD bulunduğu bölgede sanayinin içerisinde aktif bir rol üstlenmektedir. Bu açıdan teşvikler konusunda asıl ihtiyaç sahipleri ile bizleri buluşturmaları anlamında ORSİAD gibi sahada olan sivil toplum kuruluşlarına büyük görevler düşmektedir. Bugüne kadar olan çalışmalarımız eminim bu dönemden sonra çok daha iyi yerlere gelecektir. Sizlerin de söylediği gibi Türkiye bu karanlık günleri çalışarak aydınlığa kavuşturacaktır. Bu vesile ile Yeni Yönetiminizi tebrik ediyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum’ diye sözlerini tamamladı.