ASKANDER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ASKANDER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ostim Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği (ORSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nedret YENR yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Anadolu Sanayisini Kalkındırma ve Girişimcilik Derneği (ASKANDER) Yönetim Kurulu Başkanı Zafer EROĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

Ak Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı görevine getirilen EROĞLU’nu tebrik eden ORSİAD Başkanı Nedret YENER, gerçekleştirilen ziyarete ilişkin olarak, ‘ Sanayicilerimizin siyaseten temsil edilmesi ve bunun sizler gibi sahayı iyi bilen sanayiyi iyi tanıyan isimlerden olması bizler içinde son derece memnun edicidir. 15 Temmuz sonrası sanayi ekonomisini de göz önünde bulunduracak olursak bizlerin seslerimizi daha etkili duyurabilecek platformlara ihtiyacımız var. Sanayimizdeki nakit sıkıntısı bankaların uyguladığı para politikaları ve bunlarla ilgili izlenen yollar bizler için her geçen gün zorluk oluşturmakta. Bizler bu sıkıntımızı güç birliği oluşturarak ortak hareket kabiliyeti ile aşabiliriz’ dedi.

STK’ların toplu hareket kabiliyetinin en etkili uygulanacağı yerin Ankara olması gerektiğini vurgulayan ASKANDER Başkanı Zafer EROĞLU; Ankara’da güç birliğinin uygulanacağı ve örnek olacağı bir il . Bizler burada sesimizi daha güç çıkarabilmek için toplu hareket kabiliyetine sahip olmalıyız. ORSİAD Yönetimine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum, dedi.

Gerçekleştirilen ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından son buldu.