ANKARA KALKINMA AJANSI ÜYELERİMİZİ FİRMALARINDA ZİYARET ETTİ.

AKA YATIRIM DESTEK OFİSİ ORSİAD ÜYE FİRMALARINI ZİYARET ETTİ.

Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Muhammet Ali OFLAZ ve Yatırım Destek Uzmanı Şeref Furkan CEYLAN, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği (ORSİAD) üye firmalarını fabrikalarında ziyaret etti.

ORSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nedret YENER ve Başkan Yardımcısı Bilal GÜNEŞ’in de eşlik ettiği firma ziyaretlerinde sanayicinin ihtiyaçları sahada yerinde gözlemlendi. Makine parkurlarını ve üretim alanlarını bizzat yerinde gözlemleyen Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofis Koordinatörü Muhammed Ali OFLAZ, sanayicilere destek amaçlı sunulan projeleri anlattı, sanayicilerin Ankara Kalkınma Ajansından beklentilerini dinledi.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan ORSİAD Başkanı Nedret YENER: ‘Bizler sanayinin görünmeyen tarafı olarak kalmak istemiyoruz. Ankara Sanayisi her geçen gün çok daha gurur verici işler yapmakta. Bu gördüğünüz ürünleri düne kadar Avrupa ülkelerinden satın alıyorken bugün Avrupa’ya üretim yapıyoruz. Bu konuda desteklenmeye, motivasyona çok daha fazla ihtiyacımız olduğu bir dönemdeyiz. Sanayicimiz çalışmaktan hiçbir zaman vazgeçmedi, yorulmadı. Ülke ekonomisinin bel kemiğini oluşturan sanayicilerimizi sahada tezgâhlarının başında gözlemlemek en doğrusu olacaktır. Bu vesile ile tüm yetkililerimizi sanayimizde görmek, üretim aşamalarımı yerlerinde gözlemlemeleri için davet ediyoruz. Bugün Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisine bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, bunun devamının gelmesini temenni ediyoruz’ dedi.