YENİ BAŞKENT AKADEMİ İŞ SAĞLIĞI


Yeni Başkent Akademi; uzun yıllar özel ve kamu işletmelerinde, endüstriyel sanayi tesisleri ve fabrikalarda iş sağlığı ve güvenliği alanında başarıyla faaliyet gösteren, Başkent İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Ölçüm Merkezi’nin İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitim Merkezi olarak, Başkent grup şirketleri arasında yer almaktadır.

Yeni Başkent Akademi; 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği, çalışanın sağlığını tehdit eden tehlike ve riskleri göz önünde bulundurarak, meslek hastalıkları, ölümlü yada hasarlı iş kazaları risklerin ortadan kaldırılması, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamının sağlanması için, en üst düzeyde İş Güvenliği Uzmanlığı Eğimlerini vermeyi amaçlar.

Yeni Başkent Akademi; İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi ve İşyeri Hekimliği Eğitimlerinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde iş müfettişliği görevinde bulunmuş, A sınıfı iş güvenliği uzmanlarıyla birlikte, üniversite akademisyenleriyle, iş sağlığı ve güvenliği alanında işyeri hekimliği tecrübesine sahip uzman doktor kadrosuyla eğitim vererek, iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği sınavında yüksek başarıyı hedefler.

Yeni Başkent Akademi kursiyerleri; sınavda başarının yanında Başkent İş Sağlığı ve Güvenliği Ortak Sağlık ve Güvenlik Biriminde yapacağı staj ile teorik bilgileri pratikte buluşturma ve sahada uygulama deneyimine sahip olarak eğitimini tamamlama imkânı bulacaklardır. Stajda edinilen tecrübe, işyerleri ve çalışma ortamlarında tehlike kaynaklarının belirlenmesi, bu kaynaklardan oluşabilecek risklerin tespit edilmesi, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenmesine yönelik çalışmalarda ışık tutacaktır.

Yeni Başkent Akademi; İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda deneyimli uzman kadrosu, konforlu ve teknolojik eğitim salonları ve güvenilir yönetim yapısı ile sizlere hizmet vermekle onur duyar.


Firma Ünvanı : BAŞKENT İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ. GÜ. ÇE. ÖL. MÜH. MÜŞ. EĞ. VE S.H.S.T. LTD.ŞTİ.
Adres : Mehmet Akif Ersoy Mah. 296. Cad. No:30/A-B - Macunköy/ANKARA
Telefon : +90 312 213 13 50
Faks : +90 312 213 13 51
E-Posta : info@baskentsaglik.com
Web : www.baskentsaglik.com