Pimmaksan iş makinaları endüstrisine yüksek kalitede pim ve burç imalatıyapmak için 1991 yılında kurulmuştur. Üretimini Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesin'de gerçekleştirdiği ürünleri yurtiçi ve yurtdışında geniş bir coğrafyada kullanılmaktadır.

Her marka ve modele ait iş makinaları için pim, burç, keçe, oring, shim, danagözü bilya, nut ve poliamid imalatı geçekleştiren Pimmaksan, portföyündeki 90.000 ürün çeşidi ve üretim kalitesi ile sektöründe lider konumundadır.

Müşteri memnuniyetini üretim felsefesine dönüştüren Pimmaksan, yüksek kalite standartlarındaki üretimi ile sektörünün aranan ve tercih edilen markası olmuştur.

Sektörel deneyimini genç ve dinamik bir kadro ile sürdüren Pimmaksan, TSE ve ISO 9001:2008 kalite belgeleri ile ürünlerinin kalitesini tescillemiştir.

Kurumsal stratejimiz, sahip olduğumuz kazanım ve performansı sürdürebilirlik esasına dayanarak, toplumsal ve ekonomik gelişime katkı sağlamaktır.

Kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini ve Ar-Ge yatırımlarını her zaman önde tutan bir şirket olarak, adı sektörde kaliteyle anılmaya başlamıştır. 2000 yılında alınan ISO-9001 belgesini kalitesini belgelemiştir.


Firma Ünvanı : PİMMAKSAN İŞ MAK. OTO. İNŞ. NAKL. TRZ. SAN.ve TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : 1207. Sokak No:3 Ostim YENİMAHALLE / ANKARA
Telefon : +90 312 385 8700 (pbx)
Faks : +90 312 385 8303
E-Posta : pimmaksan@pimmaksan.com
Web : www.pimmaksan.com