YIL 1998…

SANAYIININ IÇINDE YOĞRULMUŞ, BILGI, TECRÜBE VE BIRIKIM SAHIBI OLMUŞ GENÇ GIRIŞIMCI METIN ŞIRIN; ÜLKEMIZDE BOŞLUĞU OLAN VE YURT DIŞINDAN ITHAL EDILEN DOLUM,ETIKETLEME VE AMBALAJ MAKINALARI KONUSUNDA ATILIM YAPARAK BIR ATÖLYE KURMAK ISTER.

SIKINTILI DA OLSA GEÇEN SÜRE IÇINDE DAHA ÇOK ÇALIŞARAK IHTIYAÇ DUYULAN MAKINALAR KONUSUNDA VE GELIŞEN VE DEĞIŞEN TALEPLER KONUSUNDA KENDINI DE YENILEYEREK, DÜNYADAKI GELIŞMELERI DE TAKIP EDEREK ÜRETTIĞI MAKINALARI TÜRK SANAYIICISININ BEĞENISINE VE TAKDIRINE SUNMAYA DEVAM EDER. YILMADAN HER ZAMAN DAHA IYISI ILKESIYLE SEKTÖRDE HAKETTIĞI YERI DE ALMAYA BAŞLAR.ÖYLE KI PAK DOLUM VE ETIKETLEME MAKINALARI ARTIK ARANILAN BIR MARKA HALINE GELMIŞ VE SEKTÖR DOLUM, ETIKETLEME, AMBALAJ VE HER TÜRLÜ LIKIT GIDA MAKINALARI IÇIN ARTIK FIRMAYI REFERANS KABUL ETMIŞTIR.

AYRAN, YOĞURT, REÇEL, BAL, MEYVE SUYU, DONDURMA, SÜT, MEYVELI YOĞURT, TEREYAĞ, MARMELAT, KREM PEYNIR, ÇIKOLATA, SU, MADEN SUYU, SIVI YAĞLAR, HAZIR ÇORBA MARGARIN, PEKMEZ GIBI GIDA VE SÜT ENDÜSTRISINDE VE PROSES GIDA ENDÜSTRISINDE VE SIVI SABUN, JEL, DETERJAN, LOSYON, GRES YAĞI VE SANAYII YAĞLARI GIBI ENDÜSTRIYEL ÜRETIM SEKTÖRÜ GIBI GENIŞ ÜRETIM ALANINA CEVAP VERECEK ÇÖZÜMLER ÜRETMEYE DEVAM ETMIŞTIR.

PAK DOLUM BUGÜN YURT IÇI VE YURT DIŞINDA PEK ÇOK BÜYÜK FIRMANIN TERCIHI VE ÇÖZÜM ORTAĞIDIR.BU FABRIKALARDA ÜRETIM PROSESINDE FIRMAMIZIN KENDI GELIŞTIRDIĞI TEKNOLOJI ILE ÜRETTIĞI PEK ÇOK MAKINA ÜRETIME SORUNSUZ DEVAM ETMEKTEDIR. AR-GE ÇALIŞMALARINA YATIRIM YAPMIŞ, SONUCUNDA DEĞIŞEN HER TÜRLÜ MÜŞTERI ISTEKLERINE YÖNELIK ÇÖZÜMLER GELIŞTIRMIŞTIR.

VE BUGÜN…

ARADAN GEÇEN YILLARA RAĞMEN HER BIR ÇALIŞANI ILE TÜM HEYECANI TAZE VE DIRI TUTAN PAK DOLUM; ÜLKEMIZ SANAYI VE SANAYICILERINE HIZMET ETMENIN HAKLI GURURUNU YAŞAMAKTADIR. SEKTÖRDEKI DIĞER FIRMALARIN DA HER TÜRLÜ ÜRETIMININ TAKIP EDILDIĞI FIRMAMIZ,LIDER KONUMUNU VE TEKNOLOJI ÜRETIMINI GELIŞTIREREK DEVAM ETTIRMENIN GAYRETI IÇINDEDIR.

BELKI FARKINDA DEĞILSINIZ AMA HAYATINIZIN BIR YERLERINDE BIZ DE VARIZ…


Firma Ünvanı : PAK DOLUM VE AMBALAJ MAK. LTD. ŞTİ
Adres : Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1202/1.Sk. (Eski 31.Sk) No:8 06374 Ostim/ANKARA
Telefon : +90 312 354 31 88 - +90 312 267 56 12
Faks : +90 312 267 56 18
E-Posta : info@pakdolum.com.tr
Web : www.pakdolum.com.tr